Tekošais reitings

Sacensību kalendārs

«   janvāris 2022   »
PiOtTrCePiSeSv
     1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      

visas sacensības

Ar trīs startiem noslēgsim 2021.gada sezonu

Lejuplādēt

Lieliem soļiem tuvojas 2021. gada aiziešana mūža miega snaudienā. Sakarā ar to, ka kroņa gripa Covid-19 joprojām nevēlas rimties ne Latvijā, ne pasaulē, orientieristiem šī gada sezonā iespējas piedalīties sacensībās brīvajā dabā bija visai ierobežotas. Pārsvarā nācās piedalīties orientēšanās simulatora tiešsaites sacensībās mājās pie datora, kuru norisi sarūpēja mūsu kolēģi no Čehijas, Krievijas, Honkongas, Ukrainas u.c. zemēm. Šajos virtuālajos orientēšanās pasākumos piedalījās vairāk, kā 2200 dalībnieku no 49 valstīm, no 770 Orientēšanās klubiem un biedrībām, to skaitā no Latvijas 70 dalībnieki no 24 klubiem un biedrībām.

Kaut arī gads tuvojas noslēgumam, orientēšanās simulatora tiešsaites sacensībām sezona vēl nav galā. Priekšā ir vēl trīs starti, kurus mums piedāvā Honkongas, Vācijas un Ungārijas kolēģi.

Uz ļoti mazas salas Dievidaustrumķīnas jūrā

Honkongas kolēģi mūs aicina piedalīties Pre-O distances 2021. gada sērijas 6. kārtā, kuras norisināsies Tung Lung salā, kura atrodas Dienvidaustrumķīnas jūrā un ir tikai nepilnus 2,5 kvadrātkilometrus liela.

No 22. decembra plkst 12:00 līdz 28. decembrim plkst 12:00 (Latvijas laiks), pēc brīvas izvēles, jebkurā diennakts stundā var piereģistrēties un startēt.

Informācija angļu valodā par sacensību kārtību un reģistrācija šajā vietnē:

https://www.hkoc.org/index-eng.php

 

Ziemassvētki Bavārijā netālu no Austrijas robežas

 

Mūsu Vācijas kolēģi no Orientēšanās sporta biedrības “OLV Landshut” piedāvā, pirms sēšanās pie Ziemassvētku mielasta galda, nostartēt TempO distancē, kuras viņi rīko sadarbībā ar Čehijas “TORUS” darba grupu.

Uzdevumu stacijas būs iekārtotas Hoenšvangavā Noišvānšteinas pils teritorijā, kura ir viena no slavenākajām Bavārijas apskates vietām.

Starts būs atvērts no plkst 0:00 līdz plkst 23:30 (Centrāleiropas laiks – Latvijā + 1 stunda).

Vairāk informācijas šajā vietnē:

http://temposim.yq.cz/

Kad atvērsies lapa, tad jāklikšķina uz šo hipersaiti: Online-TempO Neuschwanstein”

 

Ungārijā orientēsimies “Bebru lauka tirgus laukumā”.

 

 

Šī gada pēdējā trešdienā, 29. decembrī noslēdzas virtuālās sacensību sērijas “Ungārijas TORUS TempO balva ‘2021” garā sezona. Pavisam kopā būs notikušas 12 kārtas, kur katram dalībniekam, 9 labākie rezultāti tika ieskaitīti sezonas kopvērtējumā.

Sacensības norisināsies Hódmezővásárhely pilsētā, kura atrodas Ungārijas dienvidaustrumos. Man Ungārijas kolēģi izskaidroja, ka šīs pilsētas nosaukums burtiski tulkojas Bebru lauka tirgus laukums”. Senos laikos Bebru ezera apkārtnē bija vairāki ciemati, tuvumā viens pie otra un ap viduslaikiem tie apvienojās, kā pilsēta, kur feodālais valdnieks piešķīra gan pilsētas, gan tirgus tiesības,

Protams TempO uzdevumu stacijas ir iekārtotas pilsētas parkā nevis tirgus laukumā.

Starts būs atvērts no plkst 0:00 līdz plkst 23:30 (Centrāleiropas laiks – Latvijā + 1 stunda).

Vairāk informācijas šajā vietnē:

http://temposim.yq.cz/

Kad atvērsies lapa, tad jāklikšķina uz šo hipersaiti: “Hódítsuk meg a hódokat!”

Atgādinājums jebkuras paaudzes Latvijas orientieristiem

Arī šīs, visas trīs sacensības vienlaicīgi ir Tautas orientēšanās seriāla “Kurzemes-Zemgales Taku-ABC ‘2021” sezonas kopvērtējuma ieskaites sacensības.

Kopvērtējuma rezultāti tautai būs saredzami 2022. gada janvārī. Dalībnieku iedalījums grupās un vērtēšana notiks pēc šī seriāla nolikuma, nevis pēc TORUS vai citu notikušo virtuālo sacensību nosacījumiem.

Nolikums šajā vietnē: https://okzk.lv/taku-o/

Jauno sezonu sāksim jau 3. janvārī

Sākot no 3. janvāra līdz 24. janvārim, katru pirmdien, trešdien un piektdien jau tradicionālā TORUS ietvaros norisināsies sacensību sērija Swedish Forest Cup II(“Zviedrijas meža kauss II”), pavisam kopā 10 kārtas.

Vairāk informācijas šajā vietnē:

http://torus.yq.cz/

Kad atvērsies lapa, tad jāsameklē šī serāla nosaukums Swedish Forest Cup II un tur                                                                                                                                               jāklikšķina uz hiperlinku: “Race list”.